Publication date: 2020-08-07

Business Analytics & Visualisation expert (VE) (do 16000PLN na B2B / projekt trwa 6 miesięcy) [1265]

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • spotkania z ekspertami dziedzinowymi,
  • praca nad wartością projektu,
  • pozyskiwanie i przygotowanie danych,
  • analizy eksploracyjne,
  • przygotowywanie wizualizacji danych,

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w biznesowej analizie danych,
  • znajomość procesów biznesowych w organizacjach komercyjnych,
  • umiejętność komunikowania korzyści wynikających z projektów analitycznych,
  • umiejętność przygotowywania P&L,
  • dobra znajomość Power BI, Excel,
  • umiejętność przetwarzania danych z wykorzystaniem technologii takich jak: Teradata, SAS, Oracle, Hadoop,
  • umiejętność komunikatywnej wizualizacji danych,
  • umiejętność budowania dahbordów z wykorzystaniem dash lub shiny,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne – praca w projekcie międzynarodowym,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – praca w projekcie międzynarodowym

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy z wykorzystaniem uczenia maszynowego w organizacjach komercyjnych

Oferujemy:

  • wynagrodzenie do 16000PLN przy współpracy B2B (w zależności od umiejętności),
  • pracę w branży telekomunikacyjnej,
  • pracę w projekcie międzynarodowym (czas trwania projektu -  6 miesięcy),
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach,

Lokalizacja: Warszawa

Address:

Al Jana Pawła II 23 pok. 222

00-854 Warsaw

Poland

Contact Us:

biuro@itconnect.pl

+48 (22) 653 85 92