Publication date: 2020-08-06

Data Scientist (10000 - 16000 zł netto / B2B) [1264] D

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie i przygotowywanie danych
  • analizy eksploracyjne
  • przygotowywanie modeli predykcyjnych oraz analitycznych
  • przygotowywanie wizualizacji danych
  • praca nad uprodukcyjnieniem projektu
  • spotkania z ekspertami dziedzinowymi

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w analizie danych z wykorzystaniem uczenia maszynowego w organizacjach komercyjnych
  • znajomość technik analitycznych wykorzystywanych w uczeniu maszynowym: klasyfikacja, regresja, segmentacja, predykcje w oparciu o szeregi czasowe
  • umiejętność przetwarzania danych z wykorzystaniem technologii takich jak: Teradata, SAS, Oracle, Hadoop
  • dobra znajomość narzędzi analitycznych - preferowany Python, R, H20, Knime
  • umiejętność komunikatywnej wizualizacji danych
  • umiejętność budowania dashboardów z wykorzystaniem dash lub shiny
  • znajomość procesów biznesowych w organizacjach komercyjnych
  • wysokie umiejętności komunikacyjne – praca w projekcie międzynarodowym
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – praca w projekcie międzynarodowym

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • mile widziane doświadczenie w modelowaniu zdolności kredytowej klientów w bankach lub fintechach

Oferujemy:

  • pracę w branży telekomunikacyjnej
  • wynagrodzenie w przedziale 10000 - 16000 zł netto / B2B (w zależności od umiejętności)
  • pracę przy międzynarodowym projekcie (projekt trwa 6 miesięcy)
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

Lokalizacja: Warszawa

Address:

Al Jana Pawła II 23 pok. 222

00-854 Warsaw

Poland

Contact Us:

biuro@itconnect.pl

+48 (22) 653 85 92