Publication date: 2020-06-18

Koordynator ds. Zakupów IT [1252] W

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Analiza rynku IT pod kątem planowanych potrzeb zakupowych
  • Prowadzenie procesów wyboru dostawców w zakresie zakupów IT
  • Analiza potrzeb związanych z prowadzonymi zakupami i negocjacjami
  • Przygotowanie i weryfikacja umów
  • Współpraca z obszarem prawnym w zakresie przygotowywanych umów
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami w celu ustalenia najlepszych warunków umów
  • Koordynacja podpisania/aneksowania/wypowiedzeń umów
  • Ewidencjonowanie i zarządzanie umowami z dostawcami IT
  • Monitorowanie zobowiązań zawartych w umowach; nadzór nad prawidłową realizacją umów

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów IT (usługi, licencje, sprzęt)
  • Znajomość zagadnień z obszaru usług IT (definiowanie wymagań, określanie parametrów świadczenia usługi, SLA)
  • Znajomość zagadnień z obszaru licencjonowania oprogramowania IT
  • Wiedza w zakresie konstrukcji umów IT
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Dobra znajomość rynku IT
  • Komunikatywność w relacji z partnerami wewnętrznymi i dostawcami
  • Sumienność, dokładność
  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego
  • Praktyczna znajomości MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

Lokalizacja: Warszawa

Address:

Al Jana Pawła II 23 pok. 222

00-854 Warsaw

Poland

Contact Us:

biuro@itconnect.pl

+48 (22) 653 85 92