Oferta z dnia: 2019-08-06

.Net Developer regular (3Y+) / senior (4Y+) [1173] A

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Celem projektu jest rozwój systemu do zarządzania podróżami służbowymi.
  • Wykorzystywane frameworki, narzędzia i metodyki: SCRUM, jetbrains, atlassian
  • Komunikacja: Skype, Go2Meeting

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • min 3/4 lata doświadczenia jako .NET Developer

Bardzo dobra znajmość:

  • .NET /C#
  • Entity Framework / LINQ To Entity
  • MS SQL (wiedza z zakresu optymalizacji baz danych)
  • umiejętność pracy w zespole w strukturze rozproszonej
    komunikatywność
  • znajomośc j.angielskiego: B2/ średniozaawansowany

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenia z WCF, WebService - integracje
  • RestAPI, WebAPI
  • GitFlow

Oferujemy:

  • czas projektu: 12M+ (09.2019-12.2020)
  • praca zdalna w 100%
Lokalizacja: Praca zdalna / Cała Polska

+48 (22) 653 85 92