Oferta z dnia: 2019-08-02

Programista Front-End [1171] K

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu responsywnych i nowoczesnych aplikacji front-endowych
  • Wsparcie w diagnozie i rozwiązywaniu błędów produkcyjnych
  • Pokrywanie kodu źródłowego testami jednostkowymi oraz integracyjnymi
  • Wykonywanie code review na pull-requestach

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie zawodowe: minimum 2 lata jako Programista Front End
  • Wykształcenie wyższe (kierunek informatyka)
  • Znajomość programowania obiektowego
  • Bardzo dobra znajomość HTML 5 oraz CSS 3
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z językiem JavaScript, w tym standardu ES2015+ oraz TypeScript
  • Bardzo dobra znajomość frameworka React.js
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem stanem aplikacji przy użyciu technologii Redux
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Node.js
  • Znajomość zagadnień związanych z protokołem HTTP, w tym tworzenia API REST
  • Umiejętność pracy w środowisku systemu Linux, korzystania z systemu kontroli wersji GIT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz w zakresie czytania i rozumienia dokumentacji technicznej

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość .NET Core MVC
  • Znajomość języka UML

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

+48 (22) 653 85 92