Oferta z dnia: 2019-08-01

Tester Wydajnościowy (550PLN/MD/B2B) [1167]

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie, rozwój i utrzymywanie skryptów do przeprowadzania testów wydajnościowych aplikacji oraz masowego przygotowania danych testowych
  • Planowanie, projektowanie oraz dokumentowanie testów wydajnościowych
  • Analizowanie i ewaluacja wyników testów oraz wymagań do testów, zgłaszanie defektów, raportowanie
  • Zarządzenie technicznymi zagadnieniami dotyczącymi testów wydajnościowych
  • Przygotowywanie przypadków testowych oraz generowanie danych testowych przy współpracy ze zlecającym
  • Praktyczna znajomość języka: Java,  Python,  Scala
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami i technologiami: Jenkins, GIT, InfluxDB, Grafana oraz IntelliJ IDEA lub PyCharm, Postman, zagadnienia SOAP / REST
  • Testy odbywać się będą w rozwijanym systemie bilingowym prowadzonym metodą zwinną.
  • Mile widziana znajomość oprogramowania Docker
  • Mile widziana znajomość narzędzia MF LoadRuner
  • Mile doświadczenie w pracy z frameworkiem Locust

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne, techniczne lub pokrewne
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w zakresie  planowania, projektowania, tworzenia i uruchamiania testów wydajnościowych
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów wydajnościowych JMeter lub Gatling
  • Znajomość testowania API
  • Znajomość wzorców projektowych oraz znajomość zagadnień Continuous Integratio
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność szybkiej adaptacji do nowych technologii i narzędzi
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji oraz współpracy w zespole
  • Proaktywna postawa i zaangażowanie w rozwój organizacji
  • Znajomość  metodyki technik testowania wg ISTQB

Oferujemy:

  • Pracę u Klienta z branży energetycznej
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • 550PLN/MD przy współpracy B2B

+48 (22) 653 85 92