Oferta z dnia: 2019-07-31

Junior Java Developer [1165] K

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie aplikacji służącej do logowania się do systemu firmy
  • Przeprowadzanie testów jednostkowych i automatycznych

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie zawodowe: minimum 6 miesięcy jako Junior Java Developer

Znajomość:

  • Java
  • Tomcat
  • Spring
  • Hibernate
  • Hazelcast
  • Keycloak
  • Hybrise (mile widziane)
  • relacyjnych baz danych (Oracle, PostgreSQL)

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Pracę u klienta z branży telekomunikacyjnej

+48 (22) 653 85 92