Oferta z dnia: 2019-07-16

Starszy Specjalista ds. Zarządzania Siecią i Platformami Usługowymi / Administrator systemów i aplikacji teleinformatycznych (13000PLN/B2B) [1160] P

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie systemów teleinformatycznych świadczących usługi dla sieci mobilnej i stałej,
  • wdrażanie modyfikacji, zmian programowych i sprzętowych oraz polityk bezpieczeństwa w utrzymywanych systemach,
  • analiza i rozwiązywanie problemów technicznych,
  • tworzenie narzędzi automatyzujących/usprawniających wykonywanie zadań,
  • praca w międzynarodowym środowisku na rzecz operatorów z różnych krajów
  • udział w ciekawych projektach,
  • kontakt z najnowszymi technologiami,

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe telekomunikacyjne lub informatyczne  (lub jesteś  studentem ostatniego roku),
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość systemów operacyjnych UNIX/Linux,
  • znajomość podstaw programowania ( np. w Bash, Perl, Python),
  • mile widziana znajomość protokołów: Radius/Diameter/DNS,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
  • chęć nauki i poznawania nowych technologii (np. 5G, wirtualizacja),
  • dodatkowym atutem będzie znajomość baz danych (np. Oracle, MySQL, Posgress),

Oferujemy:

  • pracę w jednej z największych firm dostarczającej usługi telekomunikacyjne,
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach,
  • wynagrodzenie: do 13000zł/B2B,

+48 (22) 653 85 92