Oferta z dnia: 2019-07-01

Analityk / Developer BI (do 12000 zł / B2B) [1159] D

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Budowa automatycznych mechanizmów raportujących oraz optymalizacja i automatyzacja procesów przetwarzania danych
  • Rozwój, optymalizacja i bieżące utrzymanie przetwarzań danych na środowisku Big Data
  • Współpraca z biznesem w celu zbierania i uszczegółowienia wymagań

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Umiejętność tworzenia zapytań w języku SQL poparta doświadczeniem wykorzystania komercyjnego
  • Znajomość narzędzi i procesów integracji danych (ETL) na przykładzie jednego wybranego środowiska np. Teradata, Oracle, SAS, Big Data, OpenSource
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów związane z ogólnie rozumianą informatyką lub przedmioty ścisłe

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • Mile widziana znajomość środowiska SAS oraz tworzenia zapytań w języku SAS4GL
  • Mile widziana znajomość hurtowni danych (Teradaty lub innych)
  • Mile widziana znajomość GitHub/GitLab
  • Mile widziana znajomość narzędzi BigData m.in. Hadoop Hive/HDFS/Oozie
  • Mile widziana znajomość baz danych w praktyce
  • Znajomość narzędzi wizualizacyjnych np. Power BI

Oferujemy:

  • Możliwość podnoszenia wiedzy i kwalifikacji w obszarze Business Intelligence
  • Możliwość poznania procesów biznesowych w jednej z największych firm dostarczającej usługi telekomunikacyjne
  • Praca w metodykach zwinnych, DevOps
  • Dostęp do materiałów szkoleniowych, praktycznych przykładów rozwiązań
  • Długofalową współpracę
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Pełny wymiar czasu pracy

+48 (22) 653 85 92