Oferta z dnia: 2019-06-19

Specjalista ds. Segmentacji i Analizy Danych (4000PLN Netto) [1157] P

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • profilowanie zachowań klientów
  • opracowywanie modeli segmentacyjnych
  • analityka i raportowanie
  • budowa narzędzi analitycznych
  • udział w projektach Business Intelligence

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • absolwent lub student kierunków: matematyka, informatyka, metody ilościowe lub ekonomia
  • znajomość SAS (4GL)
  • wysokie umiejętności analityczne
  • dbałość o szczegóły
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność pracy zespołowej
  • umiejętność programowania w języku PHP (mile widziane)
  • znajomość technik i narzędzi modelowania danych (mile widziane)

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w młodym zespole
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych
  • pełne wdrożenie do obowiązków służbowych
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość skorzystania z pakietów świadczeń socjalnych
  • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym biurze na warszawskiej Ochocie

+48 (22) 653 85 92