Oferta z dnia: 2019-02-08

Software Developer - Bielsko-Biała (do 13000 brutto) [1123] PAM

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • doradztwo przy tworzeniu systemów dedykowanych dla klientów
  • projektowanie i tworzenie systemów dedykowanych dla klientów
  • zdalne wsparcie wdrożenia i instalacji aplikacji u klienta
  • wsparcie działających aplikacji

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze rozwoju oprogramowania
  • doświadczenie w środowisku Microsoft (.NET, SQL)
  • umiejętność programowania w C#
  • umiejętność tworzenia aplikacji w technologii .NET
  • znajomość języka zapytań SQL i technologii bazodanowych
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą zrozumienie dokumentacji technicznej
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego
Lokalizacja: Bielsko-Biała

+48 (22) 653 85 92