Oferta z dnia: 2019-01-28

Analityk techniczno-biznesowy (6500zł brutto) [1114]PW

Obowiązki

Zakres obowiązków:

• opracowanie analiz techniczno-biznesowych ze szczególnym uwzględnieniem: analizy wymagań, opracowania koncepcji rozwiązania technicznego, szacowania kosztów, zarządzania zespołem i komunikacją
• odpowiedzialność za jakość i terminowość opracowywanych analiz
• wsparcie realizacji projektów technologicznych, realizacja zadań PMO (roadmapa projektów)

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

• wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, preferowany kierunek: telekomunikacja
• znajomość zagadnień z zakresu sieci teleinformatycznych (szczególnie sieci mobilnej)
• umiejętność analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków na podstawie otrzymanych danych
• umiejętność dobrej organizacji pracy
• orientacja na wynik
• komunikatywność

Oferujemy:

• możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
• pogłębianie swoich zdolności organizacyjnych
• możliwość pracy w międzynarodowej firmie
• doświadczenie w wdrażaniu nowej usługi/oferty na rynek
• praktykę w zadaniach: analizy biznesowej, zarządzania projektami oraz PMO
• styczność z nowymi technologiami na co dzień
• pozyskiwanie umiejętności poprzez uczestnictwo w dedykowanych wewnętrznych • szkoleniach i konferencjach
• przyjazną atmosferę oraz interesującą pracę w nowoczesnej dużej firmie • telekomunikacyjnej
• długoterminowa współpraca
• możliwość rozwoju zawodowego
• karta sportowa, opieka zdrowotna (LuxMed), system premiowy, ubezpieczenie grupowe

+48 (22) 653 85 92