Oferta z dnia: 2019-01-25

Java Developer [1107] D

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i implementowanie rozwiązań zorientowanych na usługi w środowisku klienta
  • praca w środowisku Enterprise Architect, Java, bazy danych (MSSQL, Postgresql, Oracle)
  • projektowanie ogólnych komponentów i założeń architektury systemów opartych o technologie Java, Tomcat, JBoss, Liferay, Spring, Hibernate

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • min. 2-letnie doświadczenie w implementacji komponentów przy użyciu języka Java
  • biegła znajomość języka Java i środowisk na nim opartych po stronie serwerowej
  • dobra znajomość Spring (Core, Security, Boot, Data…), JEE, Hibernate, JPA, JSP, Tomcat
  • dobra znajomość UML, BPMN
  • znajomość relacyjnych baz danych i mapowania O/R (MSSQL, Oracle, Postgresql)
  • znajomość Git (gitlab i/lub bitbucket)
  • podstawowa wiedza z zakresu HTML, CSS, JavaScript
  • praktyczna znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie rozumienia dokumentacji
  • dbanie o dobre praktyki kodu (SOLID, DRY, KISS…)
  • komunikacja i współpraca w zespole oraz otwartość na rozwój i samodoskonalenie warsztatu

Oferujemy:

  • pracę w ambitnym i dynamicznym zespole
  • udział w projektach dla wiodących marek, które dają możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość korzystania z karty sportowej i prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach
  • umowę B2B/zlecenie/o dzieło

+48 (22) 653 85 92