Oferta z dnia: 2019-01-23

Front-End Developer [1113] AM

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • implementacja nowych funkcjonalności w AngularJS
  • stopniowa migracja z AngularJS do Angular6 i przebudowa całego Front Endu
  • naprawa błędów w AngularJS i Angular 5/6
  • praca w zespole ok. 6 osobowym
Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • poziom umiejętności: mid/senior (3/4 lata)+
  • minimum 3 doświadczenia jako Frontend Developer
  • język angielski znajomość na poziomie B2 / średniozaawansowany

Wymagane technologie, bardzo dobra znajomość:

  • HTML 5
  • CSS3, SCSS
  • Javascript (Ract, Backbone)
  • Angular JS lub Angular 5/6
  • DOM, AJAX, JSON
  • doświadczenie ze stronami responsywnymi

Dodatkowo:

  • TypeScript
  • Grunt, Gulp, Anglar CLI
  • GitFlow

Wymagane kompetencje miękkie:

  • umiejętność pracy w zespole w strukturze rozproszonej
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • projekt roczny z możliwością przedłużenia
  • tryb pracy wg preferencji: praca u Klienta w Warszawie/ praca zdalna/ tryb mieszany
Lokalizacja: Warszawa / praca zdalna

+48 (22) 653 85 92