Oferta z dnia: 2019-01-17

Senior Java Developer/Big Data (100 zł/h B2B) [1109] D

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Realizacja ambitnych i rozwojowych rozwiązań w obszarze Java 8 oraz związanych z Big Data
  • Efektywne wytwarzanie oprogramowania
  • Dbanie o wysoką jakość kodu

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Bardzo dobra znajomość języka Java 8/ Python
  • Dobra znajomość języka angielskiego (język angielski techniczny)
  • Umiejętność budowania aplikacji webowych, głównie w oparciu o wzorzec MVC
  • Serwery aplikacji (JBoss/Tomacat/Jetty)
  • Znajomość Spring Framework
  • Znajomość platformy Hadoop
  • Znajomość Apache Spark
  • Praktyczna znajomość narzędzia DevOps
  • Serializacja danych (JSON,XML,Avro,Protobuf)
  • Znajomość narzędzi i metodyk pisania testów
  • Bazy danych SQL i NoSQL (Cassandra)

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość administrowania Linux (Centos / RedHat)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodną komunikację
  • Znajomość zasad i narzędzi do przetwarzania strumieniowego
  • Znajomość zagadnienia konteryzacji aplikacji
  • Dobra znajomość zagadnień dot. kryptografii (SSL, klucze DES/AES/RSA, HSM)
  • Ogólna znajomość zagadnień sieci komputerowych i infrastruktury (klastry aplikacyjne, load balancing itp.)
  • Mile widziana wiedza z zakresu data science (np. R i RStudio)
  • Znajomość procesowania RDF/OWL
  • Znajomość narzędzi do tworzenia przepływów danych (m.in. NiFi, Luigi)
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji zarządzania aplikacjami (Puppet / Ansible)

Oferujemy:

  • Pracę przy innowacyjnym projekcie z zakresu bankowości internetowej
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Wynagrodzenie 100 zł/h
  • Formę współpracy B2B

Lokalizacja: Katowice

+48 (22) 653 85 92