Oferta z dnia: 2018-12-04

Junior Data Scientist (4500 zł brutto) [1101] D

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Uzgodnienie celu analiz ze zleceniodawcą biznesowym
  • Przygotowanie danych
  • Analiza danych
  • Wizualizacja danych

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Znajomość SQL
  • Znajomość programu MS Excel
  • Umiejętność przygotowywania prezentacji i/lub infografik

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość: Python, R, Power BI, Tableau lub innego narzędzia do wizualizacji danych

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę w jednej z największych firm dostarczającej usługi telekomunikacyjne
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Pracę w godzinach 8.00 – 16.00 lub 9.00 – 17.00

+48 (22) 653 85 92