Oferta z dnia: 2018-10-30

Asystent/ka Wydziału, Specjalista ds. Wsparcia Wydziału i Projektów (2500netto) [1096] W

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie Wydziału i/lub projektów dla działalności operacyjnej m.in. nadzór i koordynacja realizacji zleconych zadań i ich raportowanie, obsługa wniosków dla analityków wydziałowych
  • Realizacja wsparcia projektowego dla kluczowych projektów wydziału
  • Realizacja kontraktowania zarówno prac dostawców jak i alokacji pracowników
  • Zarządzanie kalendarzami spotkań projektowych i/lub Wydziałowych

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane studia ekonomiczne, zarządzanie)
  • Samodzielność realizacji działań
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office (Excel, Word, Power Point, MS Project)
  • Umiejętność działania w sytuacjach stresowych oraz pod presją czasu
  • Sumienność, wysoka samodyscyplina, bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Odpowiedzialność
  • Rzetelność
  • Zdolności analityczne
  • Nastawienie na cel
  • Skrupulatność
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Współpracę długoterminową na poziomie kierowników wydziałów/PM oraz architektów i analityków, a także przedstawicieli dostawców zewnętrznych
  • Możliwość wykupienia karty sportowej/ pakietu medycznego

+48 (22) 653 85 92