Oferta z dnia: 2018-10-19

Administrator Systemów Informatycznych [1090]A

Obowiązki

Zakres obowiązków:

• Utrzymywanie środowisk systemów operacyjnych i/lub baz danych.
• Obsługa zdarzeń alarmowych pochodzących z narzędzi monitorujących.
• Realizacja bieżących spraw utrzymaniowych w zakresie systemów operacyjnych i/lub baz danych.
• Współpraca z zespołami utrzymującymi systemy informatyczne w kraju i zagranicą.
• Praca będzie odbywać się w systemie zmianowym 8:00 – 20:00 oraz 20:00 – 8:00.

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

• Znajomość systemów operacyjnych Unix, Linux, Windows oraz baz danych.
• Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych.
• Znajomość języka angielskiego.
• Dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole.
• Odpowiedzialność, sumienność i dokładność.
• Zapał do pracy i umiejętność samokształcenia .

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

•Doświadczenie w pracy na stanowisku Administratora.

Oferujemy:

• Interesującą pracę i przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej dużej firmie.
• Możliwość pozyskiwania doświadczenia i rozwoju zawodowego

Lokalizacja: Łódź

+48 (22) 653 85 92