Oferta z dnia: 2018-09-04

Administrator Baz Danych (do 10 000zł brutto) [1080] W

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie i administracja systemami z obszarów baz danych MS SQL
  • pro-aktywną optymalizację i monitoring efektywności działania w/w baz danych
  • rozwój i utrzymanie skryptów oraz narzędzi do automatyzacji
  • wykonywanie kopii bezpieczeństwa i przywracanie danych
  • wsparcie i współudział w międzynarodowych projektach biznesowych
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej zgodnie z przyjętymi standardami
  • zapewnienie dostępności systemów IT

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość MS SQL Server
  • praktyczną znajomość:

            • reporting Services oraz Integration Services
            • zagadnień związanych z optymalizacją zapytań SQL
            • zagadnień związanych z wymiarowaniem platformy dla baz danych

  • znajomość narzędzi i systemów monitorujących oraz wspomagających w/w obszary
  • znajomość metodyki ITIL
  • wysoka komunikatywność, umiejętność współdziałania w zespole i pro-aktywność
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • Certyfikat MCSA: SQL 2016 lub 2012,
  • Praktyczna znajomość narzędzi wspomagających - MS Project, MS Visio
  • Praktyczna znajomość języków HTML5, CSS3 oraz platformy .NET
  • Umiejętność pisania skryptów Shell, Power Shell, SQL

Oferujemy:

- wynagordzenie na poziomie 10 000 zł brutto. *

Lokalizacja: Pabianice

+48 (22) 653 85 92