Oferta z dnia: 2018-09-04

Wsparcie projektów wydziału (z biegłą znajomością Power Point)(do 3000zł netto) [1079] AM

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • dbanie o właściwą jakość materiałów wysyłanych na wyższe szczeble organizacyjne firmy w języku polskim i angielskim
  • wykonywanie zadań w zakresie wsparcia (pomoc w realizacji projektów, kontraktów i pracy działu)

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (B2/C1)
  • bardzo dobra znajomość programu Power Point - umożliwiająca tworzenie prezentacji m.in. biznesowych
  • umysł sprzedawcy/analityka
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • pomysłowość
  • przykład realizowanych projektów

Oferujemy:

- wynagrodznie do 3 000zł netto

+48 (22) 653 85 92