Oferta z dnia: 2017-02-13

Analityk raportowania (SQL) [944] K

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Realizacja raportów oraz analiz na potrzeby jednostek organizacyjnych Spółki (oficjalne raportowanie wewnętrzne oraz zewnętrzne np. do GUS, UKE, Zarząd, Giełda itd.)
  • Bliska współpraca z biznesem w celu zbierania i uszczegółowienia wymagań
  • Testy i wizualizacja nowego modelu danych
  • Konfiguracja systemów klasy Business Intelligence oraz utrzymanie kluczowych procesów biznesowych związanych z raportowaniem
  • Budowa automatycznych mechanizmów raportujących oraz wizualizacja wyników w narzędziach raportowych / analitycznych
  • Wsparcie zespołu w zakresie wdrożenia, utrzymywania oraz rozwoju narzędzi Business Intelligence
Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe na jednym z kierunków: matematyka (metody ilościowe i statystyczne) / informatyka (przetwarzanie danych, bazy danych, metody optymalizacyjne) / ekonomia (metody statystyczne, informatyka stosowana) / fizyka
  • Umiejętność tworzenia zapytań w języku SQL i/lub SAS 4GL (poziom zaawansowany)
  • Znajomość baz danych (wymagane: Oracle)
  • Bardzo dobra znajomość programów Microsoft Office (w szczególności Excel)
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty Multisport

+48 (22) 653 85 92