Oferta z dnia: 2016-12-14

Specjalista ds. wdrażania usług telewizyjnych [923] A

Obowiązki

Zakres obowiązków:

Wdrażanie usług telewizyjnych
Definicja wymagań i wdrażanie nowych funkcjonalności dekoderów
Analiza E2E aspektów jakościowych usług TV

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

Znajomość systemów dostarczania Audio/Video (live, mulicast, unicast, VoD, streaming)
Znajomość systemów kodowania Audio i Video
wykształcenie techniczne

Mile widziane:

Doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania i testach

Znajomość wybranych technologii informatycznych:
- technologie webowe (html, css, js)/ java (android)/ python/ sql
- znajomość technologii sieciowych (IP, xDSL, FTTH) i protokołów (TCP, DHCP, NTP,..,)

Oferujemy:

Pracę w jednej z największych firm dostarczającej usługi telekomunikacyjne

Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

+48 (22) 653 85 92