Publication date: 2017-07-11

Programista .NET (do 13500+VAT) [993] A

Obowiązki

Zakres obowiązków:

Wytwarzanie oraz modyfikowanie kodu źródłowego, jego weryfikacja,

testowanie jednostkowe oraz integracyjne.

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

- wykształcenie wyższe – informatyczne i/lub techniczne;

- minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku programistycznym;

- dobra znajomość C#,.NET, (mile widziana znajomość ASP. NET, WinForms, WCF);

- doświadczenie w tworzeniu aplikacji serwerowych, webowych;

-doświadczenie w pracy z bazami danych MS SQL;

- komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;

- znajomość języka angielskiego umożliwiającej swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej

Ponadto:

umiejętność pracy samodzielnej;

umiejętność tworzenia algorytmów i ich samodzielnej implementacji;

umiejętność szybkiego przyswajania dokumentacji technicznej;

umiejętność analizowania kodu napisanego przez innych programistów;

umiejętność raportowania swojej pracy;

dokładność i sumienność;

Oferujemy:

- Długofalową współpracę w jednej z największych firm dostarczającej usługi telekomunikacyjne
- Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

Lokalizacja: Warszawa

Address:

Al Jana Pawła II 23 pok. 222

00-854 Warsaw

Poland

Contact Us:

biuro@itconnect.pl

+48 (22) 653 85 92