Publication date: 2017-03-07

Programista Java Senior (6000-12000+VAT) [951] AM

Obowiązki

Zakres obowiązków:

• praca w międzynarodowym środowisku
• praca w kluczowym programie transformacyjnym lidera telekomunikacji
• praca w zespołach Scrum / DevOps

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

• doświadczenie w zakresie budowania skalowalnych aplikacji internetowych Java / J2EE
• doświadczenie w pisaniu aplikacji Java / J2EE z Spring/ Hibernate
• doświadczenie w pracy w środowisku Continuous Integration
• zdolność do pracy pod presją czasu i dyspozycyjność w sytuacjach awaryjnych
• umiejętność analitycznego myślenia
• skuteczność w działaniu, zorientowanie na klienta
• komunikatywność - umiejętność w pracy w zespole
• samodzielność
• etyka (m.in. odpowiedzialność za powierzone zadania)
• czynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• znajomość technologii hybris będzie dodatkowym atutem

Lokalizacja: Warszawa

Address:

Al Jana Pawła II 23 pok. 222

00-854 Warsaw

Poland

Contact Us:

biuro@itconnect.pl

+48 (22) 653 85 92